Galeria

LOKALNY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

XVI Jesienna Giełda Ogrodnicza w Boguchwale

W pierwszy weekend października uczestniczyliśmy w XVI Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej, która była organizowana przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolicznego w Boguchwale. Mamy zaszczyt ogłosić, iż zdobyliśmy Tytuł Wicemistrza Wojewódzkiego w konkursie AgroLiga 2021 w kategorii „Rolnicy”. Wydarzenie było doskonałą okazją do promocji produktów i przetworów z Naszego Bieszczadzkiego Ogrodu.

2021.10.01 Goście ze Śląska w Bieszczadzkim Ogrodzie

W pierwszym dniu Października miała miejsce wizyta studyjna przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i liderów lokalnych. Z dumą prezentowaliśmy ogrom pracy jaki włożyliśmy w budowę i działanie Bieszczadzkiego Ogrodu.

22-26.09.2021 Wizyta Studyjna w Austrii

Wizyty studyjne są dla nas ważnym elementem rozwoju naszej działalniości. Pozwalają nam rozszerzyć wiadomości na temat uprawy i przetwórstwa rolnego oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowo-handlowych.

2021.09.18 Rodzinny piknik ekologiczny „W spółce z naturą”

Wraz z Lokalną Grupą Działania „Zielone Bieszczady” zaprosiliśmy Was do Bieszczadzkiego Ogrodu na Rodzinny piknik ekologiczny „W spółce z naturą”. Lokalne produkty, prezentacje wykorzystania funduszy europejskich, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych i oczywiście wspólne grzybobranie.

Produkcja Syropu z Kwiatu Czarnego Bzu

Plantacja Ogórków

WIOSNA NA PLATACJI BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ